Клініка «Донаре віта» працює за адресою проспект Героїв Сталінграду (Володимира Івасюка), . За уточненням інформації і записом звертайтесь за телефоном ☎ (044) 228 78 88 (097) 999 99 78(097) 099 99 88
MENU

Що робити, коли постійний зуб, а то і декілька, втрачено остаточно?

Протезування. Все, що ви повинні знати.

Протезування

Безперечні переваги протезування в «Донарі Віта»

Небезпека відсутність зуба

Рот, в якому відсутній хоча б один зуб, не можна вважати здоровим.

Прийняття рішення

Що ви повинні знати, якщо ви вирішили встановити зубний протез?

Вартість та складність

Всі зубопротезні конструкції розрізняються за показаннями, вартістю та складністю установки.

Види протезування

Види протезування, які ви можете обрати у мережі стоматологічних клінік «Донаре віта»

Безперечні переваги

протезування у «Донарі віта»

 • Ціна протезування

  Ми застосовуємо широкий асортимент різних матеріалів для протезування, що дозволяє підібрати якісний варіант під будь-який гаманець.

 • Простота та швидкість виготовлення протезів та коронок

  В середньому, від першого візиту до лікаря до встановлення готового зубного протеза чи моста проходить близько 10 днів. Все залежить від складності конкретного випадку. Поки протез або коронки у виготовленні, ви ніколи не ходитимете з відкритими штифтами чи просвітами в зубному ряду. Майстри «Донаре віта» виготовлять для вас тимчасові зуби, носіння яких не спричиняє біль і дозволяє вам посміхатися.

 • Висока переносимість.

  Протези, які встановлюють своїм пацієнтам у «Донарі віта» не викликають алергії та гальванічного синдрому (утворення електричного струму в ротовій порожнині через використання різнорідних металів у виготовленні протезів)

 • Подовжений термін служби протезів та коронок

  Протезуванням у «Донарі Віта» займаються лише лікарі найвищої категорії. Після встановлення протезів чи коронок ми не забуваємо про пацієнтів. Планові контрольні огляди та профілактичний кабінетний догляд продовжують термін служби зубних протезів та коронок на кілька років.

 • Методи комп'ютерного моделювання

  Методи комп'ютерного моделювання дозволяють створити унікальні зубні протези для кожного пацієнта

 • Натуральність та естетичність

  Про те, що у пацієнтів «Донарі віта» протези – знають лише самі пацієнти та лікарі, які їх встановили

 • Дитяче протезування

  «Donare vita» одна з небагатьох клінік столиці, яка має ліцензію на проведення дитячого протезування зубів.

 • Діагностика

  Повне діагностичне обстеження ротової порожнини пацієнта виявляє всі приховані проблеми, які необхідно усунути перед протезуванням.

Небезпека відсутність одного зуба

Рот, в якому відсутній хоча б один зуб, не можна вважати здоровим.

Уявіть, що ножиці – одне лезо. Без другого воно ніколи не працюватиме. Так само із зубами. Якщо відсутній, наприклад, жувальний зуб, то при пережовуванні протилежний зуб теж не задіяний.

Далі: зубам, які знаходяться навпроти порожнього місця, нема в що впертися. Тому вони зсуваються, перекошуються, прагнучи заповнити порожнечу. Посмішка людини стрімко втрачає свою чарівність, змінюється нижній овал обличчя.

Несвоєчасне протезування на місці одного втраченого зуба призводить до того, що з часом не працює шість зубів – три зверху та три знизу.


А якщо не вистачає двох і більше зубів? Або відбулося усунення всього десенного гребеня? Тоді для встановлення зубного протеза необхідне хірургічне втручання. До того ж, відсутність кількох зубів може спричинити порушення прикусу. А це загрожує захворюваннями скроневого нижньощелепного суглоба і найсильнішими головними болями надалі.


Звичайно, подібні зміни відбуваються після втрати зуба поступово через 1-3 роки. Якщо пацієнта не турбує біль, то, як правило, він приходить до протезиста з вирощеним букетом множинних стоматологічних проблем на усунення яких знадобляться великі кошти.

Також відсутність зубів та невчасне протезування небезпечна:


 • Запалення ясен, накопичення інфекції та неприємний запах з рота.
 • Нерівномірним навантаженням на існуючі зуби, що призводить до їх швидкого стирання
 • Виникненням асиметрії в особі через впадання щік чи губ
 • Проблемами травлення через погане пережовування їжі
 • Появою передчасних лицьових морщ
 • Психологічним пресингом, скутістю у висловленні своїх емоцій та стресом

Що ви повинні знати, якщо ви вирішили встановити зубний протез?

Зубне протезування – завершальний етап, якому можуть передувати

1

видалення зубів та лікування

2

хірургічне втручання

3

ортодонтичні процедури

4

Імплантація

Протезування – результат командної роботи: хіміка, ІТ-фахівця, зубного техніка, стоматолога-ортопеда. Але саме останні два займаються виготовленням протезів та встановленням. Від злагодженої роботи всіх учасників процесу залежить якість результату. Тому в «Донарі Віта» працюють усі необхідні фахівці для зубопротезного лікування та протезуванням займаються фахівці лише вищої категорії.

Всі зубопротезні конструкції розрізняються за показаннями, вартістю та складністю установки

1. Незнімне протезування

Встановлюється тривалий час і носяться постійно. Доглядати такі протези дуже просто - ви чистите їх так само як і свої рідні зуби - щіткою, зубною пастою і ополіскувачем


2. Знімне протезування.

Цей вид використовується за повної відсутності зубів. Знімна зубопротезна конструкція утримується за рахунок ефекту присмоктування або приклеювання спеціальними зубопротезними пастами.

Підвиди знімного протезування:

 • повне знімне протезування
 • частково-знімне протезування
 • умовно-знімне протезування

Щоб не заплутатися у кількості видів та асортименті зубного протезування – необхідно прийти на консультацію до ортопеда. У мережі стоматологічних клінік «Донаре віта» ви отримаєте повну та кваліфіковану відповідь на будь-яке запитання, а також будете поінформовані про те, про що ви не здогадуєтеся запитати. Який би варіант протезування ви не обрали: бюджетний чи дорожчий – це ніколи не позначитися на якості виробу та його гарантії.

Протезування в «Донарі Віта» - це комфортне, доступне, якісне та швидке вирішення ваших проблем!