Клініка «Донаре віта» працює за адресою проспект Героїв Сталінграду (Володимира Івасюка), . За уточненням інформації і записом звертайтесь за телефоном ☎ (044) 228 78 88 (097) 999 99 78(097) 099 99 88
MENU

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів у клініці Donare Vita – це просто, безпечно та доступно. Не відмовляйте собі в задоволенні сяяти як в прямому, так і в переносному сенсі!

Голлівудська усмішка

Лазерне відбілювання

Відбілювання за системою Magic Smile

Magic Smile в стоматології «Donare Vita» працює

Відбілювання протипоказано, якщо

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

У клініці є два види відбілювання:

Лазерне відбілювання

Повертає зубам натуральний колір (що актуально для курців та любителів кави), а також освітлює їх на кілька тонів. Під час процедури на емаль наносять спеціальний препарат, на нього впливають лазером, тим самим прискорюють хімічну реакцію. Це дозволяє інтенсивно висвітлити зуби, не пошкодивши емаль.

Відбілювання за допомогою системи Magic Smile

У клініці «Donare Vita» особливо дбають про своїх пацієнтів, тому використовують найкращі сертифіковані та інноваційні технології, такі як відбілювання за допомогою системи Magic Smile. Magic Smile понад 10 років застосовується у найкращих клініках США і ось уже 5 років робить українців щасливими володарями білосніжних усмішок.

Голлівудська посмішка – доля не лише зірок, що сяють здоровими білими зубами під прицілами камер. У стоматології «Донарі віта» освітлення емалі доступне кожному клієнту та абсолютно безпечними методами для здоров'я.

Magic Smile – технологія відбілювання зубів, заснована на використанні LED лампи Magic Light Pro та запатентованого гелю, що виробляє максимальне безпечне відбілювання – у 99% пацієнтів було проведено успішне освітлення до 12 тонів.

Лампа Magic Light Pro

Лампа одна з найбільш досконалих на ринку, але при цьому найпростіших у використанні. Вона працює під керуванням мікрокомп'ютера, що дозволяє спрямовано та ефективно активувати гель для досягнення глибокого відбілювання:

нешкідливо – не використовуються абразиви, кислоти та ультрафіолет

без порушень хімічної структури зубів та їх міцності

без пошкоджень емалі

без болю

Magic Smile

у стоматології «Donare Vita» відбувається так

Захист

Для захисту на ясна розподіляють спеціальний ізолюючий гель

Нанесення гелю

На зуби наносять відбілюючий гель Magic Smile, який витримують 15 хвилин

Контроль

Лікар протягом усієї процедури уважно стежить за тим, як змінюється колір зубів, а також контролює ваш стан. Якщо неприємних відчуттів немає, нанесення гелю повторюють до 3 разів.

Фінал

Фінальний крок – покриття захисним лаком для запобігання підвищеній чутливості.

Проводити відбілювання протипоказано, коли:

У вас підвищена чутливість до холодних, гарячих, кислих продуктів.

Ви маєте безліч відкритих каріозних порожнин.

Ви вагітні чи годуєте грудьми.

Важно отметить, что при отбеливании светлеть будут только естественные ткани, а вот старые пломбы и коронки – нет. Поэтому, до процедуры необходимо с доктором определить пломбы и коронки, которые подлежат замене, а после процедуры, подобрав новый тон, ее провести.

Важливо, що при відбілюванні світлішатимуть лише природні тканини, а ось старі пломби та коронки – ні. Тому до процедури необхідно з лікарем визначити пломби та коронки, які підлягають заміні, а після процедури, підібравши новий тон, її провести.

Відбілювання зубів із клінікою «Донаре Віта» – це просто, безпечно та доступно. Не відмовляйте собі в задоволенні блищати і в прямому, і в переносному сенсі!