Клініка «Донаре віта» працює за адресою проспект Героїв Сталінграду (Володимира Івасюка), . За уточненням інформації і записом звертайтесь за телефоном ☎ (044) 228 78 88 (097) 999 99 78(097) 099 99 88
MENU

Лікування

Лікувати чи не лікувати? Лікувати, - звичайно ж відповість будь-яка розсудлива людина. Але чи піде він до стоматолога за найменшої зубної проблеми, яка поки не завдає нестерпного болю? І чи розуміє він взаємозв'язок між естетичною красою зубів та їх здоров'ям? Персонал «Донаре Віта» проводять консультації для своїх пацієнтів та дають можливість їм розібратися у необхідності усунення конкретної стоматологічної проблеми, усвідомлено ухвалити рішення.

Переваги

Безперечні переваги здорових зубівКарієс зубівНаші послугиSTA SYSTEM

комп'ютерний прилад для проведення анестезіїSANDMAN FUTURA

система безконтактного, повітряно-абразивного препарування зубаЛІКУВАННЯ ДЕСЕН

Методи лікування пародонтиту. Апаратне лікування VECTORБезперечні переваги здорових зубів:

 • здоровий та сяючий зовнішній вигляд, добре травлення, здоровий метаболізм

 • естетичне задоволення

 • промениста посмішка та свіжий поцілунок – зачаровують та зміцнюють стосунки в особистому житті

 • молодість, адже не секрет – здорова усмішка – мінус десяток років до зовнішності

 • свобода у спілкуванні, відкрита посмішка – живі емоції

 • впевненість у собі, що сприяє досягненню життєвих цілей

 • здорові та красиві зуби говорять про вашу відповідальність, дисциплінованість

 • можливість вживати їжу, яка потребує посиленого пережовування, тим самим не обмежуючи себе у гастрономічній різноманітності

Скептики кажуть – зовнішність не головне. Ви приймете на роботу хлопця з кривими гнилими зубами чи хлопця з білою посмішкою? Хто на співбесіді переможе – людина з відкритою посмішкою чи людина, яка прикриває свої стоматологічні недоліки долонькою? Ми підсвідомо проводимо знак рівності між здоровими зубами та ставленням людини до себе, а отже – до свого життя.

«Донаре Віта» дає можливість стати володарем гарних та здорових зубів уже зараз. Ви скажете, що кожен день доглядаєте зуби і ось уже більше трьох років не маєте проблем? Не хочеться вас засмучувати, але саме це може бути підозрілим.
Дізнатися більше
Карієс зубів на початковій стадії протікає спокійно, не створюючи жодного дискомфорту. Значить, до стоматолога можна не поспішати. А втрачений час призводить до ускладнень, таких як пульпіт, періодонтит, періостит (абсцес).

Тому, якщо Ви думаєте, що поки що немає болю – можна обійтися без стоматолога, то ви глибоко помиляєтеся. Приходьте у «Донаре Віта». Ми почнемо з діагностики і, якщо все у вас добре, можемо разом лише порадіти. Якщо ж є проблеми, не варто засмучуватись, адже у нас є все необхідне, щоб зробити лікування безболісним та успішним.
Дізнатися більше

Наші послуги

 • лікування кореневих каналів зубів, пульпіту та періодонтиту

 • лікування зубів під мікроскопом

 • пломбування зубів та каналів сучасними та якісними матеріалами

 • відновлення зубів на різних стадіях руйнування

 • естетична реставрація

 • професійна гігієна порожнини рота

 • відбілювання зубів

 • лікування ясен

Довіртеся нам, і Ви не будете розчаровані. Наші фахівці мають безцінний досвід і унікальні професійні навички. Все буде зроблено якісно, ​​оперативно та своєчасно. Зручне крісло, перегляд відео під час процедури, світлі затишні барвисті кабінети – «Донаре Віта» подбали про ваше комфортне перебування під час візиту до лікаря. Але головна перевага – це сучасні технології знеболювання та лікування, що дозволяють робити всі процедури без зайвих стресів для вашої психіки.Дізнатись ціни
Усі фото кабінетів, інструментів, стоматологічного обладнання, лікарів під час прийому пацієнтів – справжні та зроблені на території стоматологічної клініки «Donare vita»
Для кожного клієнта призначена індивідуальна герметична упаковка зі стерилізованими інструментами
Дізнатись ціни
STA SYSTEM

комп'ютерний прилад для проведення анестезії

Ще недавно лікування зубів було справжнім катуванням для пацієнта. На щастя, останні десять років стоматологія змінилася до невпізнанності. Нове обладнання, нові методи анестезії, нові знеболювальні препарати значно полегшили процес лікування і для пацієнта, і для лікаря. Проте сучасні ін'єкційні анестетики мають свої побічні, які пов'язані з індивідуальними особливостями пацієнта та людським фактором у роботі стоматолога.

Анестезія не дає очікуваного ефекту?
Можливі причини

Високий тиск або швидкість

Високий тиск введення анестетика або висока швидкість введення анестетика

У ряді випадків під час знеболювання кровоносні судини просто рвуться у місці введення препарату. Все це через високий тиск анестетика. Тому анестезія, проведена традиційним способом, зазвичай дуже болісна для пацієнта. Звісно, ​​можна попросити вводити анестетик повільно. Але тоді у лікаря може просто смикнути рука, або пацієнт задереться на місці (що часто трапляється з дітьми) – всі ці фактори ще більше травмують пацієнта.

Стрес

Як показали дослідження, вид шприца з голкою, що використовується для анестезії (знеболювання) входить у топ 5 факторів, що викликають стрес у пацієнта. А стрес, як відомо, може залишити неприємні враження і про лікаря, і про клініку, і про процедуру лікування зубів, змушуючи пацієнта зводити до мінімуму візити до стоматолога. Як свідчать дані опитувань стоматологів, для 16% маленьких пацієнтів саме анестезія є найбільшим страхом під час відвідування зуболікарського кабінету. Більше того, під час стресу в організмі людини відбуваються гормональні зміни. Підвищений рівень адреналіну може спровокувати рясну кровотечу так і навпаки.

Неправильна техніка

неправильна техніка виконання анестезії
Випадки, які не приємно коментувати, але вони у практикуючій стоматології відомі.

Що робити, щоб уникнути перелічених нижче неприємностей? У клініці "Донаре віта" наші лікарі застосовують інноваційну систему комп'ютерної анестезії STA (Single Tooth Anaesthesia – знеболювання окремого зуба), яку контролює комп'ютер для виконання місцевої анестезії. Треба сказати, що як тільки цей прилад було винайдено, він справив справжній фурор серед американських стоматологів, які одразу оцінили його як революційний прорив у галузі анестезії.Система STA – винятковий прилад, який дає можливість виконувати різні ін'єкції, включаючи знеболювання піднебіння та окремого зуба. Апарат має вбудований мікропроцесор, який дозволяє в режимі реального часу контролювати тиск та швидкість подачі анестетика протягом усього часу анестезії. Робочим інструментом системи STA є пластиковий ковпачок, який вставляється стандартна карпула з анестетиком. Ковпачок з'єднаний (за допомогою тонкого пластикового венфлону) з одноразовим прозорим наконечником з голкою на кінці.


Керує приладом STA лікар за допомогою педалі. Залежно від сили натискання на педаль можна контролювати швидкість подачі анестетика. Даний прилад незамінний для проведення будь-якої анестезії під час різного роду втручань у щелепно-лицьовій ділянці.

Отже. Альтернатива класичному способу знеболювання є. Але результати проведених опитувань серед пацієнтів стоматологів кажуть – більшість боїться перед видом бормашини та її звуків. У клініці «Донаре Віта» подбали про те, як позбавити Вас і від цього страху.
SANDMAN FUTURA

система безконтактного, повітряно-абразивного препарування зуба

Нова система повітряної абразії. Працює за низького тиску. Точно препарує та шліфує зуби абразивними мікрочастинками. Система базується на патентованому принципі "вихрового розпилення". Завдяки цьому принципу вперше у світовій практиці стала можливою точна та контрольована подача необхідної кількості абразивного порошку (наприклад, оксиду алюмінію) з необхідною кінетичною силою за низького повітряного тиску. Система повітряної абразії SANDMAN FUTURA забезпечує набагато кращу установку пломби завдяки шорсткій поверхні, що утворюється після піскоструминної обробки зубних субстанцій.


Основні переваги застосування повітряної абразії

Переваги порівняно із традиційними методиками препарування зуба. Європейська статистика не знає жодного випадку вторинного карієсу після пломбування порожнини обробленої SANDMAN FUTURA

високошвидкісна обробка зуба без анестезії скорочує час лікування вдвічі

мінімальний вплив несприятливих факторів на здорові тканини зуба, таких як нагрівання та вібрація, зберігає їх цілісність

дає можливість лікувати зуби дітям, вагітним та пацієнтам хворим на алергію.

безболісність

більш тривала гарантія лікування

відсутній психологічний тиск на пацієнта, тому що немає звуку бормашини та запаху дентину, а саме лікування проходить практично беззвучно

при лікуванні карієсу (навіть глибокого!) не потрібна анестезія, тому що відсутні вібрація та тиск на тканині зуба, а як наслідок – відсутнє механічне подразнення, що викликає больову реакцію

тканини зуба знімаються плавно і строго послідовно, а сам процес доступний неозброєному оку лікаря, що мінімізує ризик проникнення в пульпарну камеру

швидкість препарування вища, ніж у бормашини в 2-3 рази

немає ризику переохолодження або перегріву пульпи
захищає від травм здорові навколишні тканини.

висока якість обробки поверхонь зуба. Оскільки стінки порожнини зуба після обробки мають шорстку поверхню – це покращує зчеплення поверхонь пломбувальних матеріалів.

У «Донарі Віта» вже подбали про те, щоб лікування зубів проходило без болю та стресу в найкращих для наших пацієнтів умовах. Демократичні ціни на новітні стоматологічні технології роблять їх доступними для кожного з наших клієнтів. Зручне розташування наших клінік у Києві легко поєднати з сімейною прогулянкою, відпочинком, роботою. В іншому – вибір за Вами.

«Донаре віта» – це краса і здоров'я вашої посмішки, яка бездоганно працюватиме на ваш імідж і робитиме вас і оточуючих щасливими.

КОМПЛЕКСНЕ ЗАСТОСУВАННЯ SANDMAN FUTURA

Застосовується пацієнтами будь-якого віку: дітям, дорослим та літнім людям

Препарування каріозних порожнин тимчасових та постійних зубів без анестезії.

Лікування пацієнтів, чутливих до анестетиків або судинорозширювальних засобів

Дозволяє одночасно лікувати ушкодження у кількох секторах.

Відсутність шуму, запаху, вібрації та негативних психологічних асоціацій, що викликаються препаруванням

Підготовка отворів, тріщин та тунелів для реставрації

Підготовка зон крайового прилягання (очищення та передання шорсткості)

Видалення залишків амальгами та корозії

Підготовка емалі та дентину до бондування (встановлення пломби)

Видалення композитних, цементних пломб, залишків ортоцементів та бондів.

Очищення фісур та підготовка поверхні до пломбування

Препарування невеликих порожнин 1-5 класу

Видалення гіпоплазії перед встановленням реставраційного матеріалу

Очищення та підготовка зубів та шин для цементування та бондування

Підготовка металів та композитів для максимального зчеплення

Видалення нальоту курця, каміння та пофарбованих ділянок зубів

Створення ендодонтичного доступу через кераміку чи пломби

Лабораторні процедури

ЛІКУВАННЯ ДЕСЕН

Чи існує зв'язок між неприємним запахом із рота та поганим здоров'ям?

Підвищена чутливість зубів до гарячого чи холодного
Неприємний специфічний запах із рота
Рухливість зубів
Кровоточивість ясен
Осідання ясен

Рекомендація

Лікарі «Донаре Віта» рекомендують – якщо у вас є хоч один із перерахованих вище симптомів – вам терміново потрібно до стоматолога. Адже зволікання загрожує втратою зубів. Йдеться про пародонтит - підступне захворювання, яке в деяких випадках розвивається з такою колосальною швидкістю, що людина за кілька місяців може втратити всі здорові зуби. Чому так відбувається?

Пародонт

Пародонт – це комплекс тканин оточуючих зуб за допомогою яких він фіксується у щелепах. Інакше кажучи, – пародонт – це «фундамент», у якому розташовуються зуби. Якщо «фундамент не міцний», то й про здоров'я зубів йти не може. Більше ніж у половини населення планети у тому чи іншому вигляді є патологічні зміни пародонту. Ви щодня доглядаєте зуби, але чи звертаєте ви увагу на стан свого пародонту? Навіть якщо так, є зміни, які помітні лише лікареві, тому плановий дворазовий огляд на рік не дасть змоги пропустити початок захворювання.

Пародонтологія

Відгалуження стоматології, що займається лікуванням пародонту, називається пародонтологія, яке в мережі клінік «Донаре віта» представлено найкращими фахівцями. Стоматологи всього світу попереджають, чи не варто ігнорувати симптоми пародонтиту і чекати поки що «припече». Адже мікроби, які провокують зміни у тканинах пародонту, завдають шкоди не лише зубам. Вони можуть завдавати непоправної шкоди всьому організму! Хворі ясна є осередком інфекцій, яка не має перешкод для поширення по всьому організму в пошуках органів-мішеней.
Методи лікування пародонтиту

Апаратне лікування VECTOR

Сучасна пародонтологія, що стрімко розвивається, володіє великим інструментарієм для діагностики та консервативного, хірургічного або змішаного лікування захворювання ясен, пародонтиту, пародонтозу, гінгівіту, некрозу кісткової тканини та ін.

Передова стоматологічна клініка «Донаре Віта» у своєму арсеналі має найвище технологічне обладнання. Лікування ясен на початковій стадії захворювання передбачає глибоке чищення зубів та пародонтальних кишень від каміння, нальоту. За допомогою апарата VECTOR у деяких випадках очищення може проводитись без оперативного втручання. Гідродинамічний ефект апарату забезпечує безкровну та безболісну процедуру. Методика лікування з апаратом VECTOR вважається найбільш щадною, оскільки пошкодження м'яких тканин виключається.