Клініка «Донаре віта» працює за адресою проспект Героїв Сталінграду (Володимира Івасюка), . За уточненням інформації і записом звертайтесь за телефоном ☎ (044) 228 78 88 (097) 999 99 78(097) 099 99 88
MENU

ІМПЛАНТАЦІЯ

Ви втомилися від пригніченності та сором'язливості через відсутність зубів? Зубні імпланти - ідеальне рішення для відновлення вашої природної посмішки. Наша команда досвідчених професіоналів проведе вас через весь процес, гарантуючи, що ви отримаєте найвищу якість догляду від початку до кінця. З зубними імплантатами ви знову можете впевнено їсти, говорити та посміхатися. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб записатися на консультацію та зробити перший крок до яскравішої та здоровішої усмішки.

Що таке імплантація зуба?

Який імплантат вибрати?

Імплантація зубів системою Konus k3pro

Система зубної імплантації Straumann

Імплантати Biohorizons

Система зубної імплантації Nobel

Система імплантатів OneQ-SL (Dentis, Корея)

Імплантати Bredent


Вічні зуби

В історії людства відомі випадки, коли у людини виросли зуби втретє. Такі випадки зафіксовані у країнах довгожителів, наприклад Японії. Там у 80-річних старців після втрати постійних зубів іноді зростає кілька нових. Сучасна стоматологія ставиться до таких випадків дуже скептично. І не покладаючись на поодинокі збої Природи, пропонує достатню кількість методів відновлення постійних зубів після їх втрати. Найкращою серед усіх методик, що відновлюють, визнана імплантація. «Донаре Віта» пропонує своїм клієнтам найкращі види імплантатів за доступними цінами.

Дізнатись ціну

Що таке імплантація зуба?

Імплантація зуба – заміна відсутнього зуба спеціальним протезом, вживленим безпосередньо у щелепу. Штучні зуби і фізіологічно, і естетично не поступаються натуральним. Матеріали імплантату сумісні із організмом. Це єдиний метод протезування, що дозволяє замінити не тільки видиму частину зуба, але і корінь, завдяки чому жувальне навантаження на відновлені та природні зуби залишається однаковим. Це запобігає деформації кісткової тканини щелепи та виникнення дефектів прикусу.

Дізнатись ціну

Зубний імплантат

це опора (корінь) для майбутнього зуба, виготовлена ​​з високотехнологічного титанового сплаву чи чистого титану. Імплантат виготовляється за індивідуальними параметрами та стає «клоном» віддаленого зуба. Він щільно фіксується і з часом приживається у кістки, витримує природне навантаження при жуванні та не деформує ясна.


Але, попри очевидні переваги імплантованих зубів, багатьох лякає процес їх установки. Страх породжує міфи і ось найпоширеніші.

Дізнатись ціну
 • Установка зубних імплантатів – складна тривала операція
 • Не всім можна ставити імплантати
 • Мінімальний термін функціонування імплантату
 • Процедура відбувається під місцевою анестезією в кілька етапів. Середня тривалість кожного середньому триває 30 – 50 хвилин
 • Сучасні технології та матеріали дозволяють підготувати до імплантації навіть найскладнішу кістку та ясна.
 • За статистикою, 85% імплантатів служать 25 років, а деякі системи – все життя при систематичній гігієні.
 • Імплантати стали доступні кожному, а не лише «обраній» касті клієнтів

Обов'язкова умова проведення успішної операції на яснах – попередня санація порожнини рота. Адже інфекції ясен, карієс, запальні процеси у ротовій порожнині та горлі різного генезу ускладнюють процедуру. Виникає необхідність застосовувати антибіотики протягом кількох місяців, боротися з нагноєнням, неприємним запахом із рота тощо. У «Донаре Віта» знайшли вирішення цієї проблеми

Який імплантат вибрати?

Konus k3pro

Імплантація зубів системою Konus k3pro

Клініка «Донаре віта» є офіційним представником в Україні німецької компанії Konus Dental Implants, яка виготовляє імплантати, аксесуари для протезування та хірургічних операцій системи Konus k3pro, лабораторні інструменти та інше обладнання. Фахівці "Донаре віта" пройшли навчання у тренінгових медичних центрах компанії Konus Dental Implants та мають ліцензійний дозвіл на використання даної системи.

Компанія Konus Dental Implants зробила прорив у вирішенні проблеми заміни імплантату (так званого переімплантиту) через 9-14 років після його встановлення.

Дізнатись ціну
Уникнути перерахованих вище ризиків вдається завдяки унікальному 1,5° конусу і якості титану в конструкції Konus k3pro. Досягається «ефект холодного зварювання»: максимальна герметизація критичної зони імплантології – поєднання імплантату та абатменту. Що у свою чергу запобігає запаленню твердих і м'яких тканин. Тому Клініка «Донаре Віта» рекомендує своїм клієнтам імплантати Konus k3pro.

Вони надійні, довговічні та естетично привабливі. До того ж компанія-виробник Konus Dental Implants щороку проводить дослідження в галузі імплантології, щоб покращити свої розробки та задовольняти нові вимоги клієнтів. Інженери, технологи та науковці компанії не припиняють свою роботу ні на хвилину. Імплантати Konus k3pro відповідають суворим нормам якості провідних Європейських компаній та асоціацій та зарекомендували себе у всьому світі.
Як відомо, на ймовірність виникнення переімплантиту впливають такі фактори:
 • порушення контакту зубів верхньої та нижньої щелепи (оклюзійне перевантаження)
 • недостатня гігієна порожнини рота
 • рухливість з'єднання імплантату та абатменту (проміжної ланки між зубним імплантатом та коронкою зуба)
 • наявність мікрощілини в поєднанні


Дізнатись ціну
Straumann

Лікарі «Донаре віта» використовують у імплантації та протезуванні зубів лише матеріали останнього покоління. Такими є імплантати Straumann.

Система зубної імплантації Straumann

Імплантати компанії Straumann (світовий лідер у стоматологічній імплантології) представлені в клініці «Донаре Віта» трьома видами:
 1. Straumann Standard
 2. Straumann Standard Plus
 3. Straumann Tapered Effect
1. Імплантати Straumann Standard зручні для трансгінгівальної установки
Трансгінгівальний метод установки ще називають експрес-імплантацією, безопераційною, безшовною, безкровною або малоінвазивною. Рекомендований пацієнтам, які мають страх перед будь-яким хірургічним втручанням. Протипоказаний за необхідності нарощування кісткової тканини
Ця методика застосовується при одноетапній імплантації зубів, що дозволяє встановити імплантат та тимчасову коронку за дуже короткий термін. Для встановлення імплантату в кістку, стоматолог-хірург не розрізає ясна, а впроваджує імплантат через прокол у ясна.

Переваги трансгінгівальної імплантації Straumann Standard:
 • імплантат можна встановити одразу після видалення зуба
 • мінімум неприємних відчуттів у пацієнта під час лікування
 • час операції на встановлення одного імплантату триває близько 10 хв.
 • відсутність кровотечі, набряків, болю, ускладнень після імплантації зубів
Імплантати Straumann Tapered Effect – імплантати, що звужуються, забезпечені спеціальним саморізальним різьбленням. Вони підходять для безпосередньої установки відразу після видалення зуба чи наступної установки.

Переваги зубної системи Straumann:
 • найвища якість
 • легка установка
 • короткий термін загоєння (від 1 дня до 4 тижнів)
 • мінімальні ризики відторгнення
 • мінімальні ризики зараження
 • можливе встановлення імплантату при таких захворюваннях, як гепатит, цукровий діабет, атрофія кісткової тканини або відразу після видалення зуба.
 • тривалий термін використання (довічна гарантія від виробника виробу)
Найкращі імплантологи у сфері стоматології обирають для пацієнтів систему зубної імплантації Straumann, оскільки вони дозволяють успішно вирішити одночасно і естетичні, і функціональні завдання.
Дізнатись ціну
Biohorizons

Система зубної імплантації Biohorizons

Виробник імплантатів Biohorizons – американська компанія BioHorizons Implant System має успіх у більш ніж 50 країнах світу, гарантуючи високий лікувальний та естетичний результат. Biohorizons виробляються зі сплаву титану 5-го класу (TI-6All-4V) виняткової міцності. Тому в лінійці компанії є розбірні імплантати з малим діаметром та повноцінним функціоналом елементів протезування.

Дізнатись ціну
Переваги Biohorizons:
 • виключається втрата висоти кістки під час підготовки встановлення імплантату у нерівний гребінь.
 • повна свобода у виборі положення установки імплантату для хірурга під час роботи з нерівним гребенем
 • знижує верхівкове зростання епітелію
 • забезпечує прикріплення сполучної тканини до поверхні імплантату та абатменту (проміжної ланки між зубним імплантатом та коронкою зуба)
 • можливість використовувати імплантати більшої довжини
 • біологічна герметизація навколо шийки імплантату
У компанії Biohorizons ексклюзивний патент на технологію Laser-Lok – винахід, який по праву вважається переворотом у дентальній імплантації. Завдяки мініатюрним канальцям, нанесеним лазером на шийки імплантатів, створюється унікальна поверхня, що забезпечує ідеальне прикріплення ясен до імплантату. Як наслідок технології Laser-Lok зберігається стабільний рівень кістки.

Biohorizons – це понад 25 років досліджень (in vitro, in vivo, клінічні). Ви можете спокійно зупинити свій вибір на цій системі, а фахівці «Донаре Віта» зроблять її встановлення професійно та якісно.
Дізнатись ціну
Nobel

Унікальний дизайн імплантату для максимальної стабілізації та чудового естетичного результату – все це система Nobel.

Система зубної імплантації Nobel

Переваги системи імплантації Nobel:
 • Природний вид ясен
 • Покращена стабілізація імплантату завдяки унікальній оксидованій поверхні TiUnite
 • Подвійне ортопедичне з'єднання імплантату та абатменту
 • Надійна фіксація абатменту
 • Висока стабільність імплантату навіть у кістці низької щільності
 • Можливість зміненого кута нахилу імплантату для досягнення оптимального ортопедичного положення конструкції, особливо у лунці віддаленого зуба
 • Максимальне збереження кістки
Вибравши імплантати системи Nobel, клієнти отримують діагностику та лікування комп'ютерної точності за допомогою програми NobelClinician. NobelClinician – це покращена діагностика у дво- та тривимірній проекції та комп'ютерне планування лікування з урахуванням доступної площі кістки та ортопедичних потреб.

За результатами голосування, проведеного журналом Dentale Product Shopper, імплантати Nobel були визнані найкращим вибором лише через рік після виходу на ринок.

Крім всіх вищеперелічених переваг незаперечною є і естетична унікальність виробів для імплантації та протезування.
Наприклад, високоточні фрезерні протези NobelProcera – це:
 • широкий вибір абатментів та коронок для індивідуальних рішень
 • великий вибір матеріалів для виготовлення анатомічних коронок, ковпачків та мостоподібних протезів на абатменти з цементною фіксацією
 • висока точність посадки абатментів та коронок з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта

З імплантатами Nobel вас складно викрити у штучності ваших зубів.
Дізнатись ціну
Dentis

Система імплантатів OneQ-SL (Dentis, Корея)

Переваги:

 • Надійне конусне з'єднання (11 градусів).
 • Дизайн для високої початкової стабільності.
 • Хороша підтримка м'яких тканин.

У клініці «Донаре Віта» допоможуть вибрати ідеальні імплантати саме для вас. А курс лікування та установки пройти швидко, без стресів та болю.

Дізнатись ціну
Bredent

Показания к применению системы miniSKY «миниСКАЙ»

Фіксація протезів

Компанія bredent medical пропонує miniSKY «Мініскай»

– систему імплантатів із зменшеним діаметром,

які завдяки своїм технічним властивостям чудово

підходять для фіксації протезів.


Протезування одиночних зубів у вузькому просторі

Система mini2 SKY чудова для протезування

одиночних зубів у вузькому просторі. Навіть при малому обсязі кісткової тканини і зубах, що збереглися пацієнтам може бути запропоновано. Високоестетичне рішення для протезування ділянок адентії.

Дізнатись ціну

Показання для застосування системи miniSKY «мініСКАЙ»

 • Найчастіше довготривала адентія або зуби, що збереглися,які не мають цінностей, які немає сенсу залишати.
 • Найчастіше сильно атрофована щелепа. Терапія з використанням стандартних імплантатів неможливе або здійсненна лише після проведення процедур аугментації.
 • Нестійкі повні протези із опорою на слизову. Є місця здавлювання та запалення.
 • Неприпустимо складне хірургічне втручання із застосуванням анестезії.
 • Обмеженість у засобах. Через високу вартість варіант терапії з використанням стандартних імплантатів та дорогих процедур нарощування кісткової тканини не розглядається.
 • Можлива лише обмеженою мірою, тому потрібно простий догляд.
 • Тяжко розжовувати тверду їжу. Сильні побоювання щодо з приводу того, що протез випаде.
 • Недостатня впевненість у собі, а також часто викликані цим психічні проблеми.
Дізнатись ціну